LT3008ETS8-2.5#TRMPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop LT3008ETS8-2.5#TRMPBF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop LT3008ETS8-2.5#TRMPBF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | LT3008ETS8-2.5#TRMPBF |
|---|---|
| vervaardiger | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| beskrywing | IC REG LINEAR 2.5V 20MA TSOT23-8 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.54 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | LT3008ETS8-2.5#TRMPBF |
|---|---|
| vervaardiger | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| beskrywing | IC REG LINEAR 2.5V 20MA TSOT23-8 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 67048 pcs |
| Datablad | LT3008 DatasheetMac OS X ShortcutsLTspice FlyerLTspice IV Getting Started Guide |
| Produk Foto | LT3008ETS8-2.5#TRMPBF.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.5V @ 20mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 2.5V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 45V |
| Verskaffer toestel pakket | TSOT-23-8 |
| reeks | - |
| Beskermingseienskappe | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| PSRR | 61dB (120Hz) |
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Ander name | LT3008ETS8-2.5#TRMPBFTR LT3008ETS825TRMPBF |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 20mA TSOT-23-8 |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 1.2mA |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 6µA |
| Huidige - Uitset | 20mA |
| Beheer funksies | Enable |
| Basiskomponentnommer | LT3008 |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle ADI (Analog Devices, Inc.)-reeks elektroniese komponente. Ons het 67048-stukke ADI (Analog Devices, Inc.) LT3008ETS8-2.5#TRMPBF in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
LT3008ETS8-1.8#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.8V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
61791
- Deel#:
LT3008ETS8#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
67657
- Deel#:
LT3008ETS8-3.3#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.3V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
57237
- Deel#:
LT3008ETS8-1.8#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.8V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
69568
- Deel#:
LT3008IDC-1.5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.5V 20MA 6DFN - Op voorraad:
50848
- Deel#:
LT3008IDC-1.2#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.2V 20MA 6DFN - Op voorraad:
52048
- Deel#:
LT3008ETS8-5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
57035
- Deel#:
LT3008ETS8-1.5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.5V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
61814
- Deel#:
LT3008ETS8-1.2#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.2V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
57319
- Deel#:
LT3008IDC#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 20MA 6DFN - Op voorraad:
49445
- Deel#:
LT3008ETS8-1.5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.5V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
56245
- Deel#:
LT3008EDC-5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 20MA 6DFN - Op voorraad:
66664
- Deel#:
LT3008ETS8-1.2#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.2V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
66841
- Deel#:
LT3008ETS8-3.3#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.3V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
62950
- Deel#:
LT3008IDC#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 20MA 6DFN - Op voorraad:
47853
- Deel#:
LT3008IDC-1.2#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.2V 20MA 6DFN - Op voorraad:
52814
- Deel#:
LT3008ETS8#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
71959
- Deel#:
LT3008ETS8-2.5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.5V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
56743
- Deel#:
LT3008EDC-5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 20MA 6DFN - Op voorraad:
72386
- Deel#:
LT3008ETS8-5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 20MA TSOT23-8 - Op voorraad:
61394
