LT3060ETS8-15#TRPBF
ADI (Analog Devices, Inc.)
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop LT3060ETS8-15#TRPBF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop LT3060ETS8-15#TRPBF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | LT3060ETS8-15#TRPBF |
|---|---|
| vervaardiger | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| beskrywing | IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.536 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | LT3060ETS8-15#TRPBF |
|---|---|
| vervaardiger | ADI (Analog Devices, Inc.) |
| beskrywing | IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 66679 pcs |
| Datablad | LT3060 Series |
| Produk Foto | LT3060ETS8-15#TRPBF.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.51V @ 100mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 15V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 45V |
| Verskaffer toestel pakket | TSOT-23-8 |
| reeks | - |
| Beskermingseienskappe | Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| PSRR | 60dB (120Hz) |
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 100mA TSOT-23-8 |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 4mA |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 80µA |
| Huidige - Uitset | 100mA |
| Beheer funksies | Enable, Soft Start |
| Basiskomponentnommer | LT3060 |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle ADI (Analog Devices, Inc.)-reeks elektroniese komponente. Ons het 66679-stukke ADI (Analog Devices, Inc.) LT3060ETS8-15#TRPBF in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
LT3060HTS8-1.2#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
44863
- Deel#:
LT3060ETS8-1.8#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
56819
- Deel#:
LT3060ETS8#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Op voorraad:
58547
- Deel#:
LT3060ETS8-1.2#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
58612
- Deel#:
LT3060EDC-5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 100MA 8DFN - Op voorraad:
70770
- Deel#:
LT3060ETS8-3.3#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
55423
- Deel#:
LT3060ETS8-3.3#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
57860
- Deel#:
LT3060ETS8-1.8#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.8V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
70829
- Deel#:
LT3060HTS8#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Op voorraad:
46846
- Deel#:
LT3060ETS8-15#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 15V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
59951
- Deel#:
LT3060ETS8-2.5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 2.5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
65157
- Deel#:
LT3060ETS8-5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
70185
- Deel#:
LT3060ETS8-5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
64936
- Deel#:
LT3060HTS8#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Op voorraad:
49942
- Deel#:
LT3060ETS8-2.5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 2.5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
68765
- Deel#:
LT3060HTS8-1.2#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
49579
- Deel#:
LT3060ETS8-1.2#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.2V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
67757
- Deel#:
LT3060ETS8-1.5#TRPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
58658
- Deel#:
LT3060ETS8#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 100MA TSOT23 - Op voorraad:
52322
- Deel#:
LT3060ETS8-1.5#TRMPBF - vervaardigers:
ADI (Analog Devices, Inc.) - beskrywing:
IC REG LIN 1.5V 100MA TSOT23-8 - Op voorraad:
65108
