NCP4587DSN12T1G
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NCP4587DSN12T1G met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NCP4587DSN12T1G met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | NCP4587DSN12T1G |
|---|---|
| vervaardiger | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| beskrywing | IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | NCP4587DSN12T1G |
|---|---|
| vervaardiger | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| beskrywing | IC REG LINEAR 1.2V 150MA SOT23-5 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 5027 pcs |
| Datablad | NCP4587 |
| Produk Foto | NCP4587DSN12T1G.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.4V @ 150mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 1.2V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 5.25V |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-23-5 |
| reeks | - |
| Beskermingseienskappe | Over Current |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | SC-74A, SOT-753 |
| PSRR | 70dB (1kHz) |
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA SOT-23-5 |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 4µA |
| Huidige - Uitset | 150mA |
| Beheer funksies | Enable |
| Basiskomponentnommer | NCP4587 |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle AMI Semiconductor / ON Semiconductor-reeks elektroniese komponente. Ons het 5027-stukke AMI Semiconductor / ON Semiconductor NCP4587DSN12T1G in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
NCP4587DSN30T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3V 150MA SOT23-5 - Op voorraad:
5405
- Deel#:
NCP4587DSN33T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5 - Op voorraad:
4782
- Deel#:
NCP4588DSQ15T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.5V 200MA SC88A - Op voorraad:
172614
- Deel#:
NCP4588DSQ25T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SC88A - Op voorraad:
219517
- Deel#:
NCP4586DSQ50T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 5V 150MA SC82AB - Op voorraad:
217565
- Deel#:
NCP4586DSQ33T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC82AB - Op voorraad:
217126
- Deel#:
NCP4588DMX10TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1V 200MA 6XDFN - Op voorraad:
4317
- Deel#:
NCP4587DMX31TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.1V 150MA 6XDFN - Op voorraad:
5752
- Deel#:
NCP4587DMX33TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6XDFN - Op voorraad:
222261
- Deel#:
NCP4587DMX18TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6XDFN - Op voorraad:
240972
- Deel#:
NCP4586DSQ30T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 3V 150MA SC82AB - Op voorraad:
5719
- Deel#:
NCP4588DMX15TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.5V 200MA 6XDFN - Op voorraad:
5964
- Deel#:
NCP4586DSQ28T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SC82AB - Op voorraad:
216782
- Deel#:
NCP4587DMX28TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6XDFN - Op voorraad:
204227
- Deel#:
NCP4587DMX12TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6XDFN - Op voorraad:
272251
- Deel#:
NCP4587DSN28T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 - Op voorraad:
3970
- Deel#:
NCP4587DSN18T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 - Op voorraad:
4928
- Deel#:
NCP4587DMX30TCG - vervaardigers:
ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LDO 3V 0.15A 6XDFN - Op voorraad:
229121
- Deel#:
NCP4588DMX25TCG - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6XDFN - Op voorraad:
209372
- Deel#:
NCP4588DSQ10T1G - vervaardigers:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - beskrywing:
IC REG LINEAR 1V 200MA SC88A - Op voorraad:
170282
