NCP553SQ25T1
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NCP553SQ25T1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NCP553SQ25T1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | NCP553SQ25T1 |
|---|---|
| vervaardiger | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| beskrywing | IC REG LINEAR 2.5V 80MA SC82AB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | NCP553SQ25T1 |
|---|---|
| vervaardiger | AMI Semiconductor / ON Semiconductor |
| beskrywing | IC REG LINEAR 2.5V 80MA SC82AB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4960 pcs |
| Datablad | NCP552,553, NCV553 |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanningsuitval (Maksimum) | 1.4V @ 80mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 2.5V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 12V |
| Verskaffer toestel pakket | SC-82AB |
| reeks | NOCAP™ |
| Beskermingseienskappe | Over Current, Over Temperature |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | SC-82A, SOT-343 |
| PSRR | - |
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Ander name | NCP553SQ25T1OSTR |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 80mA SC-82AB |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 6µA |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 1µA |
| Huidige - Uitset | 80mA |
| Beheer funksies | - |
| Basiskomponentnommer | NCP553 |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle AMI Semiconductor / ON Semiconductor-reeks elektroniese komponente. Ons het 4960-stukke AMI Semiconductor / ON Semiconductor NCP553SQ25T1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
CAY16-914J4LF - vervaardigers:
Bourns, Inc. - beskrywing:
RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206 - Op voorraad:
3461802
