0002061101-02-B9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0002061101-02-B9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0002061101-02-B9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0002061101-02-B9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 2" PRE-CRIMP A2103 BLACK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.246 | $0.189 | $0.172 | $0.164 | $0.135 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0002061101-02-B9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 2" PRE-CRIMP A2103 BLACK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 144841 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide0000206zzzz Drawing |
| Produk Foto | 0002061101-02-B9-001.jpg , 0002061101-02-B9-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 18 AWG |
| reeks | 1561 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 2.00" (50.80mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Black 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 2.00" (50.80mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 20.0µin (0.51µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Black |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 144841-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0002061101-02-B9 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
CP41B-RFS-CN0P0EE4 - vervaardigers:
Cree - beskrywing:
LED RED CLEAR P4 T/H - Op voorraad:
363134
- Deel#:
800-V3-005-22-002101 - vervaardigers:
Preci-Dip - beskrywing:
CONN HDR 5POS 0.100 T/H R/A - Op voorraad:
80760
