0008500113-05-L1
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-05-L1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-05-L1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.235 | $0.18 | $0.165 | $0.157 | $0.129 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0008500113-05-L1 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A3047 BLUE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 183603 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Produk Foto | 0008500113-05-L1-001.jpg , 0008500113-05-L1-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 30 AWG |
| reeks | KK 2759 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 5.00" (127.00mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Blue 30 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Blue |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 183603-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-05-L1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
50739061474600F - vervaardigers:
Dialight - beskrywing:
PANEL INDICATOR INCAND 6V BLUE - Op voorraad:
42868
