0008500113-08-G6
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-08-G6 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-08-G6 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0008500113-08-G6 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A3049 GREEN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.246 | $0.189 | $0.172 | $0.164 | $0.135 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0008500113-08-G6 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A3049 GREEN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 152059 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Produk Foto | 0008500113-08-G6-001.jpg , 0008500113-08-G6-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 26 AWG |
| reeks | KK 2759 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 8.00" (203.20mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Green 26 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Green |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 152059-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-08-G6 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0008500113-08-L6 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3049 BLUE - Op voorraad:
162816
- Deel#:
0008500113-08-G1 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - Op voorraad:
155623
- Deel#:
0008500113-08-B8-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3048 BLACK - Op voorraad:
145142
- Deel#:
0008500113-08-G8 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - Op voorraad:
173274
- Deel#:
0008500113-08-L2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - Op voorraad:
156974
- Deel#:
0008500113-08-B6 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3049 BLACK - Op voorraad:
142991
- Deel#:
0008500113-08-G2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - Op voorraad:
155461
- Deel#:
0008500113-08-L4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - Op voorraad:
146382
- Deel#:
0008500113-08-G4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - Op voorraad:
156806
- Deel#:
0008500113-08-B8 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3048 BLACK - Op voorraad:
171629
- Deel#:
0008500113-08-L4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2015 BLUE - Op voorraad:
162465
- Deel#:
0008500113-08-G6-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3049 GREEN - Op voorraad:
154891
- Deel#:
0008500113-08-G4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2015 GREEN - Op voorraad:
158193
- Deel#:
0008500113-08-L2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2016 BLUE - Op voorraad:
142676
- Deel#:
0008500113-08-G1-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3047 GREEN - Op voorraad:
158645
- Deel#:
0008500113-08-B6-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3049 BLACK - Op voorraad:
160441
- Deel#:
0008500113-08-L1-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - Op voorraad:
129624
- Deel#:
0008500113-08-G8-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3048 GREEN - Op voorraad:
152688
- Deel#:
0008500113-08-G2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2016 GREEN - Op voorraad:
180263
- Deel#:
0008500113-08-L1 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A3047 BLUE - Op voorraad:
179561
