0008500113-08-V8
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-08-V8 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0008500113-08-V8 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0008500113-08-V8 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A3048 VIOLET |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.246 | $0.189 | $0.172 | $0.164 | $0.135 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0008500113-08-V8 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A3048 VIOLET |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 146239 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide00085y0yyy Drawing |
| Produk Foto | 0008500113-08-V8-001.jpg , 0008500113-08-V8-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 28 AWG |
| reeks | KK 2759 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 8.00" (203.20mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Violet 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 8.00" (203.20mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Violet |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 146239-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0008500113-08-V8 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com

