0039000038-12-V2
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0039000038-12-V2 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0039000038-12-V2 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0039000038-12-V2 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 12" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.258 | $0.197 | $0.18 | $0.172 | $0.142 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0039000038-12-V2 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 12" PRE-CRIMP A2016 VIOLET |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 156710 pcs |
| Datablad | 00390000yy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Produk Foto | 0039000038-12-V2-001.jpg , 0039000038-12-V2-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 22 AWG |
| reeks | Mini-Fit Jr |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 12.0" (304.8mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Violet 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | - |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Violet |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 156710-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000038-12-V2 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0039000038-12-W4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2015 WHITE - Op voorraad:
140168
- Deel#:
0039000038-12-S4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2015 SLATE - Op voorraad:
135721
- Deel#:
0039000038-12-V4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2015 VIOLET - Op voorraad:
155827
- Deel#:
0039000038-12-V9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2064 VIOLET - Op voorraad:
129080
- Deel#:
0039000038-12-S0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
140956
- Deel#:
0039000038-12-S9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
129161
- Deel#:
0039000038-12-V2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2016 VIOLET - Op voorraad:
132820
- Deel#:
0039000038-12-V0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 VIOLET - Op voorraad:
146819
- Deel#:
0039000038-12-S9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
129801
- Deel#:
0039000038-12-S4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2015 SLATE - Op voorraad:
159330
- Deel#:
0039000038-12-V9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2064 VIOLET - Op voorraad:
144386
- Deel#:
0039000038-12-S0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
154773
- Deel#:
0039000038-12-W2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE - Op voorraad:
138608
- Deel#:
0039000038-12-S2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2016 SLATE - Op voorraad:
134741
- Deel#:
0039000038-12-V0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 VIOLET - Op voorraad:
127560
- Deel#:
0039000038-12-S2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2016 SLATE - Op voorraad:
142923
- Deel#:
0039000038-12-W2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2016 WHITE - Op voorraad:
157673
- Deel#:
0039000038-12-W0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE - Op voorraad:
150367
- Deel#:
0039000038-12-V4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2015 VIOLET - Op voorraad:
135025
- Deel#:
0039000038-12-W0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
12" PRE-CRIMP A2040 WHITE - Op voorraad:
137992
