0039000428-11-R9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0039000428-11-R9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0039000428-11-R9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0039000428-11-R9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 11" PRE-CRIMP A2064 RED |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.38 | $0.328 | $0.298 | $0.268 | $0.238 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0039000428-11-R9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 11" PRE-CRIMP A2064 RED |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 87085 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide0039000yyy Drawing |
| Produk Foto | 0039000428-11-R9-001.jpg , 0039000428-11-R9-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 18 AWG |
| reeks | Mini-Fit Jr |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 11.0" (279.4mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 11.0" (279.4mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Red |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 87085-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0039000428-11-R9 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0039000428-11-S0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
76734
- Deel#:
0039000428-11-R0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2040 RED - Op voorraad:
78650
- Deel#:
0039000428-11-R4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 RED - Op voorraad:
109003
- Deel#:
0039000428-11-S2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2016 SLATE - Op voorraad:
82808
- Deel#:
0039000428-11-S0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
90518
- Deel#:
0039000428-11-N9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Op voorraad:
75007
- Deel#:
0039000428-11-N4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN - Op voorraad:
67904
- Deel#:
0039000428-11-R9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2064 RED - Op voorraad:
74036
- Deel#:
0039000428-11-N4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 BROWN - Op voorraad:
100188
- Deel#:
0039000428-11-N9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Op voorraad:
91986
- Deel#:
0039000428-11-S9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
74859
- Deel#:
0039000428-11-R2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2016 RED - Op voorraad:
82430
- Deel#:
0039000428-11-S4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 SLATE - Op voorraad:
110462
- Deel#:
0039000428-11-S2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2016 SLATE - Op voorraad:
104826
- Deel#:
0039000428-11-R2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2016 RED - Op voorraad:
107196
- Deel#:
0039000428-11-R4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 RED - Op voorraad:
80455
- Deel#:
0039000428-11-V0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2040 VIOLET - Op voorraad:
103268
- Deel#:
0039000428-11-S4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2015 SLATE - Op voorraad:
72575
- Deel#:
0039000428-11-S9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
99136
- Deel#:
0039000428-11-R0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP A2040 RED - Op voorraad:
102876
