0430300001-05-B4
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300001-05-B4 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300001-05-B4 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0430300001-05-B4 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A2015B BLACK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.236 | $0.203 | $0.185 | $0.166 | $0.148 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0430300001-05-B4 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A2015B BLACK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 146344 pcs |
| Datablad | 43030-00xx DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Produk Foto | 0430300001-05-B4-001.jpg , 0430300001-05-B4-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 24 AWG |
| reeks | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 5.00" (127.00mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Black 24 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 5.00" (127.00mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 40.0µin (1.02µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Black |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 146344-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300001-05-B4 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
LVR05R0100FE73 - vervaardigers:
Dale / Vishay - beskrywing:
RES 0.01 OHM 1% 5W AXIAL WW - Op voorraad:
56209
