0430300002-03-W2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300002-03-W2-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300002-03-W2-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0430300002-03-W2-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 3" PRE-CRIMP A2016W WHITE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.325 | $0.28 | $0.255 | $0.229 | $0.204 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0430300002-03-W2-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 3" PRE-CRIMP A2016W WHITE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 108604 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide0430300002 Drawing |
| Produk Foto | 0430300002-03-W2-D-001.jpg , 0430300002-03-W2-D-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 22 AWG |
| reeks | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 3.00" (76.20mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | White 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 3.00" (76.20mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Socket to Socket |
| Kleur | White |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 108604-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300002-03-W2-D in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0430300002-03-Y0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Op voorraad:
112752
- Deel#:
0430300002-03-S4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015S SLATE - Op voorraad:
119515
- Deel#:
0430300002-03-Y2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - Op voorraad:
149808
- Deel#:
0430300002-03-W0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
111077
- Deel#:
0430300002-03-W0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
127295
- Deel#:
0430300002-04-A0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Op voorraad:
89083
- Deel#:
0430300002-03-V2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Op voorraad:
123272
- Deel#:
0430300002-03-W4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Op voorraad:
134260
- Deel#:
0430300002-03-W2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Op voorraad:
140056
- Deel#:
0430300002-03-V2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Op voorraad:
108132
- Deel#:
0430300002-03-V0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Op voorraad:
151903
- Deel#:
0430300002-03-Y4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Op voorraad:
153913
- Deel#:
0430300002-03-V0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Op voorraad:
113222
- Deel#:
0430300002-04-A0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
4" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Op voorraad:
125599
- Deel#:
0430300002-03-Y2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - Op voorraad:
100767
- Deel#:
0430300002-03-V4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
127677
- Deel#:
0430300002-03-V4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
102133
- Deel#:
0430300002-03-W4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Op voorraad:
108796
- Deel#:
0430300002-03-Y4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Op voorraad:
98195
- Deel#:
0430300002-03-Y0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
3" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Op voorraad:
149790
