0430300003-05-Y2
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300003-05-Y2 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300003-05-Y2 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0430300003-05-Y2 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.269 | $0.232 | $0.211 | $0.19 | $0.169 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0430300003-05-Y2 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 127978 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide430300003 Drawing |
| Produk Foto | 0430300003-05-Y2-001.jpg , 0430300003-05-Y2-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 22 AWG |
| reeks | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 5.00" (127.00mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Yellow 22 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 5.00" (127.00mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Yellow |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 127978-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300003-05-Y2 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0430300003-05-Y2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2016Y YELLOW - Op voorraad:
107694
- Deel#:
0430300003-05-Y4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Op voorraad:
128998
- Deel#:
0430300003-05-W4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Op voorraad:
98320
- Deel#:
0430300003-05-W4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE - Op voorraad:
118630
- Deel#:
0430300003-05-W2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Op voorraad:
128913
- Deel#:
0430300003-06-A4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - Op voorraad:
120749
- Deel#:
0430300003-05-W2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Op voorraad:
97296
- Deel#:
0430300003-05-W0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
126220
- Deel#:
0430300003-06-A0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Op voorraad:
140617
- Deel#:
0430300003-06-A0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040A ORANGE - Op voorraad:
93800
- Deel#:
0430300003-05-W0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
88640
- Deel#:
0430300003-06-A4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015A ORANGE - Op voorraad:
88845
- Deel#:
0430300003-05-Y4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015Y YELLOW - Op voorraad:
98182
- Deel#:
0430300003-05-Y0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Op voorraad:
121163
- Deel#:
0430300003-06-B0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK - Op voorraad:
119072
- Deel#:
0430300003-05-Y0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2040Y YELLOW - Op voorraad:
103376
- Deel#:
0430300003-05-V4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
127339
- Deel#:
0430300003-06-A2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - Op voorraad:
112317
- Deel#:
0430300003-05-V4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
5" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
86821
- Deel#:
0430300003-06-A2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016A ORANGE - Op voorraad:
86643
