0430300003-06-R0
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300003-06-R0 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430300003-06-R0 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0430300003-06-R0 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 6" PRE-CRIMP A2040R RED |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.273 | $0.236 | $0.214 | $0.193 | $0.171 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0430300003-06-R0 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 6" PRE-CRIMP A2040R RED |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 115153 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide430300003 Drawing |
| Produk Foto | 0430300003-06-R0-001.jpg , 0430300003-06-R0-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 20 AWG |
| reeks | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 6.00" (152.40mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Red 20 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 6.00" (152.40mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | Red |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 115153-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300003-06-R0 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0430300003-06-L2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE - Op voorraad:
95308
- Deel#:
0430300003-06-S2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Op voorraad:
106830
- Deel#:
0430300003-06-N4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN - Op voorraad:
144388
- Deel#:
0430300003-06-N4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015N BROWN - Op voorraad:
89711
- Deel#:
0430300003-06-S0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Op voorraad:
103233
- Deel#:
0430300003-06-L2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016L BLUE - Op voorraad:
132636
- Deel#:
0430300003-06-R2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016R RED - Op voorraad:
139162
- Deel#:
0430300003-06-S2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Op voorraad:
118830
- Deel#:
0430300003-06-L4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE - Op voorraad:
124120
- Deel#:
0430300003-06-R0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040R RED - Op voorraad:
92182
- Deel#:
0430300003-06-R4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015R RED - Op voorraad:
90693
- Deel#:
0430300003-06-R2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016R RED - Op voorraad:
90642
- Deel#:
0430300003-06-N0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN - Op voorraad:
132204
- Deel#:
0430300003-06-R4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015R RED - Op voorraad:
135097
- Deel#:
0430300003-06-S0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Op voorraad:
118520
- Deel#:
0430300003-06-N0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2040N BROWN - Op voorraad:
96450
- Deel#:
0430300003-06-N2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN - Op voorraad:
91785
- Deel#:
0430300003-06-N2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2016N BROWN - Op voorraad:
127007
- Deel#:
0430300003-06-S4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015S SLATE - Op voorraad:
127160
- Deel#:
0430300003-06-L4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
6" PRE-CRIMP A2015L BLUE - Op voorraad:
97701
