0430310002-02-S4-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430310002-02-S4-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0430310002-02-S4-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0430310002-02-S4-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 2" PRE-CRIMP A2015S SLATE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.317 | $0.273 | $0.249 | $0.224 | $0.199 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0430310002-02-S4-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 2" PRE-CRIMP A2015S SLATE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 105592 pcs |
| Datablad | Custom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide430310002 Drawing |
| Produk Foto | 0430310002-02-S4-D-001.jpg , 0430310002-02-S4-D-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 24 AWG |
| reeks | Micro-Fit 3.0 43031 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 2.00" (50.80mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Slate 24 AWG Jumper Lead Pin to Pin Gold 2.00" (50.80mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 15.0µin (0.38µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Pin to Pin |
| Kleur | Slate |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 105592-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430310002-02-S4-D in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0430310002-02-R4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2015R RED - Op voorraad:
108818
- Deel#:
0430310002-02-W2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Op voorraad:
100025
- Deel#:
0430310002-02-R0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040R RED - Op voorraad:
109094
- Deel#:
0430310002-02-W2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016W WHITE - Op voorraad:
130315
- Deel#:
0430310002-02-W0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
147964
- Deel#:
0430310002-02-S2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Op voorraad:
140080
- Deel#:
0430310002-02-S0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Op voorraad:
114789
- Deel#:
0430310002-02-W0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040W WHITE - Op voorraad:
96980
- Deel#:
0430310002-02-S0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040S SLATE - Op voorraad:
125467
- Deel#:
0430310002-02-V0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Op voorraad:
118369
- Deel#:
0430310002-02-S2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016S SLATE - Op voorraad:
115880
- Deel#:
0430310002-02-R4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2015R RED - Op voorraad:
133858
- Deel#:
0430310002-02-R2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016R RED - Op voorraad:
117825
- Deel#:
0430310002-02-V4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
131043
- Deel#:
0430310002-02-V2-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Op voorraad:
105043
- Deel#:
0430310002-02-V4-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2015V VIOLET - Op voorraad:
119194
- Deel#:
0430310002-02-R2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016R RED - Op voorraad:
141603
- Deel#:
0430310002-02-V0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET - Op voorraad:
157084
- Deel#:
0430310002-02-V2 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2016V VIOLET - Op voorraad:
126270
- Deel#:
0430310002-02-S4 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
2" PRE-CRIMP A2015S SLATE - Op voorraad:
136308
