0460121141-08-N0-D
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0460121141-08-N0-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 0460121141-08-N0-D met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 0460121141-08-N0-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A2040 BROWN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.349 | $0.301 | $0.273 | $0.246 | $0.219 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 0460121141-08-N0-D |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 8" PRE-CRIMP A2040 BROWN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 92415 pcs |
| Datablad | Mini-Fit® Plus Conn Sys 4.20mm Pitch Datasheet0460121141 DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideMini-Fit Plus HCS Product Spec |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 20 AWG |
| reeks | Mini-Fit Plus HCS 46012 |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 8.00" (203.20mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Brown 20 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 8.00" (203.20mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Voltooi | Tin |
| Kontak Einde | Pin to Pin |
| Kleur | Brown |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 92415-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 0460121141-08-N0-D in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
0460121141-08-G0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 GREEN - Op voorraad:
112407
- Deel#:
0460121141-08-N9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Op voorraad:
131847
- Deel#:
0460121141-08-S9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
91553
- Deel#:
0460121141-08-S0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
109753
- Deel#:
0460121141-08-L0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 BLUE - Op voorraad:
112791
- Deel#:
0460121141-08-G9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 GREEN - Op voorraad:
91896
- Deel#:
0460121141-08-S9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 SLATE - Op voorraad:
111544
- Deel#:
0460121141-08-R9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 RED - Op voorraad:
106961
- Deel#:
0460121141-08-L9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 BLUE - Op voorraad:
89774
- Deel#:
0460121141-08-L9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 BLUE - Op voorraad:
130581
- Deel#:
0460121141-08-N0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 BROWN - Op voorraad:
120366
- Deel#:
0460121141-08-S0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 SLATE - Op voorraad:
125255
- Deel#:
0460121141-08-R0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 RED - Op voorraad:
112832
- Deel#:
0460121141-08-B9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 BLACK - Op voorraad:
108600
- Deel#:
0460121141-08-R0-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 RED - Op voorraad:
93299
- Deel#:
0460121141-08-G0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 GREEN - Op voorraad:
142561
- Deel#:
0460121141-08-L0 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2040 BLUE - Op voorraad:
118548
- Deel#:
0460121141-08-G9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 GREEN - Op voorraad:
123080
- Deel#:
0460121141-08-N9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 BROWN - Op voorraad:
88488
- Deel#:
0460121141-08-R9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
8" PRE-CRIMP A2064 RED - Op voorraad:
107691

