1722533012-10-W9
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 1722533012-10-W9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 1722533012-10-W9 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 1722533012-10-W9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 10" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.489 | $0.419 | $0.379 | $0.349 | $0.299 | |
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 1722533012-10-W9 |
|---|---|
| vervaardiger | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| beskrywing | 10" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 64560 pcs |
| Datablad | 1722533yyy DrawingCustom Jumper Part Numbering GuideJumper Wires Length Guide |
| Produk Foto | 1722533012-10-W9-001.jpg , 1722533012-10-W9-002.jpg |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| Wire Meter | 18 AWG |
| reeks | Ultra-Fit |
| Aantal rye | 1 |
| Aantal Dirigente | 1 |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| lengte | 10.0" (254.0mm) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | White 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Gold 10.0" (254.0mm) |
| Kontak Voltooi Dikte | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontak Voltooi | Gold |
| Kontak Einde | Socket to Cable (Round) |
| Kleur | White |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Affinity Medical Technologies - a Molex company-reeks elektroniese komponente. Ons het 64560-stukke Affinity Medical Technologies - a Molex company 1722533012-10-W9 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
1722533012-11-A9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE - Op voorraad:
70200
- Deel#:
1722533012-10-S9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE - Op voorraad:
72916
- Deel#:
1722533012-11-A9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP 1857/19 ORANGE - Op voorraad:
76847
- Deel#:
1722533012-10-Y7-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW - Op voorraad:
89318
- Deel#:
1722533012-10-Y7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 YELLOW - Op voorraad:
69474
- Deel#:
1722533012-11-A7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP 1858/19 ORANGE - Op voorraad:
61583
- Deel#:
1722533012-10-V7-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Op voorraad:
70334
- Deel#:
1722533012-10-W7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Op voorraad:
70801
- Deel#:
1722533012-10-V9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Op voorraad:
72271
- Deel#:
1722533012-11-B7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP 1858/19 BLACK - Op voorraad:
65891
- Deel#:
1722533012-10-Y9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 YELLOW - Op voorraad:
65134
- Deel#:
1722533012-10-V9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 VIOLET - Op voorraad:
70350
- Deel#:
1722533012-10-S9 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 SLATE - Op voorraad:
76348
- Deel#:
1722533012-11-A7-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
11" PRE-CRIMP 1858/19 ORANGE - Op voorraad:
87328
- Deel#:
1722533012-10-Y9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 YELLOW - Op voorraad:
84074
- Deel#:
1722533012-10-W9-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1857/19 WHITE - Op voorraad:
91606
- Deel#:
1722533012-10-V7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 VIOLET - Op voorraad:
65947
- Deel#:
1722533012-10-S7 - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE - Op voorraad:
74592
- Deel#:
1722533012-10-S7-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 SLATE - Op voorraad:
85209
- Deel#:
1722533012-10-W7-D - vervaardigers:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - beskrywing:
10" PRE-CRIMP 1858/19 WHITE - Op voorraad:
69657
