3-6435024-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 3-6435024-6 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 3-6435024-6 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 3-6435024-6 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $454.117 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 3-6435024-6 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CA 62.5 12F OFNP MPO |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 72 pcs |
| Datablad | 6435024 |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| tipe | Multimode, Simplex |
| reeks | - |
| Terugverlies | - |
| Graderings | OFNP, OFNR |
| Werkstemperatuur | - |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Algehele | 360.9' (110.0m) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jas (Isolasie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | 0.91dB |
| Vesel Type | 62.5/125 |
| Kenmerke | Plenum, Riser |
| gedetailleerde beskrywing | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 360.9' (110.0m) |
| Kleur - Skakelaars | Black |
| Kleur - Kabel | Orange |
| Kabel Tipe | Trunk |
| Kabel Diameter | 0.24" (6.2mm) |
| Buigradius | - |
| 2de Connector | MPO |
| 1ste koppelaar | MPO |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 72-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 3-6435024-6 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
3-643498-8 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT 8POS 22AWG MTA-100 - Op voorraad:
65943
- Deel#:
3-6435024-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
90
- Deel#:
3-643498-7 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT 7POS 22AWG MTA-100 - Op voorraad:
72217
- Deel#:
3-6435025-5 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - Op voorraad:
34
- Deel#:
3-6435024-5 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
67
- Deel#:
3-6435024-4 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
74
- Deel#:
3-643498-9 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT 9POS 22AWG MTA-100 - Op voorraad:
75891
- Deel#:
3-6435025-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
39
- Deel#:
3-6435024-7 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
65
- Deel#:
3-643498-5 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT 5POS 22AWG MTA-100 - Op voorraad:
108709
- Deel#:
3-6435024-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
75
- Deel#:
3-6435024-8 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
75
- Deel#:
3-6435025-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
35
- Deel#:
3-6435025-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
38
- Deel#:
3-6435024-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
71
- Deel#:
3-6435025-7 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Op voorraad:
33
- Deel#:
3-6435024-9 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
76
- Deel#:
3-6435025-6 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Op voorraad:
38
- Deel#:
3-643498-6 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT 6POS 22AWG MTA-100 - Op voorraad:
91653
- Deel#:
3-6435025-4 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
C/A 62.5125 24FIB PLE MPO - Op voorraad:
44

