3-6754272-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 3-6754272-8 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 3-6754272-8 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 3-6754272-8 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $534.08 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 3-6754272-8 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 66 pcs |
| Datablad | Secure Fiber Optic Catalog |
| kategorie | Kabel Vergaderings |
| tipe | Multimode, Simplex |
| reeks | - |
| Terugverlies | - |
| Graderings | OFNP, OFNR |
| Werkstemperatuur | - |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lengte - Algehele | 380.0' (115.8m) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jas (Isolasie) Materiaal | - |
| Insertion Loss | 0.92dB |
| Vesel Type | 62.5/125 |
| Kenmerke | Plenum, Riser |
| gedetailleerde beskrywing | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 380.0' (115.8m) |
| Kleur - Skakelaars | Yellow |
| Kleur - Kabel | Yellow |
| Kabel Tipe | Buffered Fiber |
| Kabel Diameter | 0.30" (7.6mm) |
| Buigradius | - |
| 2de Connector | MPO Secure |
| 1ste koppelaar | MPO Secure |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 66-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 3-6754272-8 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
3-6754410-4 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
735
- Deel#:
3-6754272-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
76
- Deel#:
3-6754272-9 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
60
- Deel#:
3-6754410-5 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
878
- Deel#:
3-6754272-5 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
65
- Deel#:
3-6754272-4 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
63
- Deel#:
3-6754410-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
842
- Deel#:
3-66507-0 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP - Op voorraad:
4912
- Deel#:
3-6754272-7 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
70
- Deel#:
3-6754410-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
948
- Deel#:
3-6754272-0 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
80
- Deel#:
3-6754410-8 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
733
- Deel#:
3-6754410-0 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
945
- Deel#:
3-6754272-6 - vervaardigers:
TE Connectivity AMP Connectors - beskrywing:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
63
- Deel#:
3-6754272-1 - vervaardigers:
TE Connectivity AMP Connectors - beskrywing:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Op voorraad:
67
- Deel#:
3-6754410-6 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
825
- Deel#:
3-6754410-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
813
- Deel#:
3-66507-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP - Op voorraad:
5866
- Deel#:
3-6754272-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Op voorraad:
75
- Deel#:
3-6754410-7 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CA,XG,MTRJ-SC - Op voorraad:
866

