794108-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794108-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794108-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 794108-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 400 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.986 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 794108-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 TIN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS wat nie voldoen nie |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 18229 pcs |
| Datablad | 794108 Drawing |
| Produk Foto | 794108-1.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| Spanningsgradering | 600VAC |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Cable/Wire |
| afscherming | Shrouded - 4 Wall |
| reeks | Mini-Universal MATE-N-LOK |
| Ry Spacing - Paring | 0.163" (4.14mm) |
| Pitch - Paring | 0.163" (4.14mm) |
| verpakking | Bulk |
| Algehele kontaklengte | - |
| Ander name | A25650 |
| Werkstemperatuur | -20°C ~ 85°C |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 24 |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Isolasiemateriaal | Polyamide (PA), Nylon |
| Isolasie Hoogte | 0.386" (9.80mm) |
| Isolasie Kleur | White |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Board Lock |
| Bevestigingstipe | Locking Ramp |
| gedetailleerde beskrywing | Connector Header Through Hole, Right Angle 24 position 0.163" (4.14mm) |
| Huidige beoordeling | Varies by Wire Gauge |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Circular |
| Kontak Materiaal | Brass |
| Kontaklengte - Pos | 0.145" (3.68mm) |
| Kontak Lengte - Paring | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | 150.0µin (3.81µm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 150.0µin (3.81µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin-Lead |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin-Lead |
| Connector Type | Header |
| aansoeke | General Purpose |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 18229-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 794108-1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
794119-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
02P CMNL PC HDR HSG RA - Op voorraad:
12975
- Deel#:
794106-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 AU - Op voorraad:
7484
- Deel#:
794120-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
02P CMNL PC HDR ASSY RA V0 - Op voorraad:
65328
- Deel#:
7940A 1NH1000 - vervaardigers:
Belden - beskrywing:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Op voorraad:
92
- Deel#:
794105-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HDR 18POS R/A DUAL .163 TIN - Op voorraad:
25088
- Deel#:
7940T 0105000 - vervaardigers:
Belden - beskrywing:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Op voorraad:
17
- Deel#:
794107-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HDR 22POS R/A DUAL .163 TIN - Op voorraad:
16436
- Deel#:
794115-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
03P SL156 HSG W/LCK RAMP NATL #2 - Op voorraad:
451319
- Deel#:
794103-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN SOCKET 18-24AWG TIN CRIMP - Op voorraad:
2360015
- Deel#:
7940A 0102000 - vervaardigers:
Belden - beskrywing:
CBL 4 BONDED PR 23AWG CAT6 - Op voorraad:
53
- Deel#:
794130-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HEADER 9CIRC DUPLEX - Op voorraad:
13966
- Deel#:
794107-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HEADER 22POS R/A M-UMNL AU - Op voorraad:
8721
- Deel#:
794108-2 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HDR 24POS R/A DUAL .163 AU - Op voorraad:
6500
- Deel#:
794118-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP/RCPT 4POS M-N-L PNL MT - Op voorraad:
84585
- Deel#:
794100-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN TERM TEST SWITCH PRESS-FIT - Op voorraad:
1140449
- Deel#:
794115-8 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
08P SL156 HSG W/LR,W/O#2 - Op voorraad:
80700
- Deel#:
794116-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
04P .156 MNL PLUG - Op voorraad:
51047
- Deel#:
794120-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HEADER PIN RT/ANG 2POS TIN - Op voorraad:
66323
- Deel#:
794106-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HDR 20POS R/A DUAL .163 TIN - Op voorraad:
27461
- Deel#:
794117-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT HOUSING 4POS .156 MNL - Op voorraad:
91579
