794245-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794245-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794245-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 794245-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | 08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.768 | $0.697 | $0.654 | $0.626 | $0.597 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.54 | $0.498 | $0.427 | $0.398 | ||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 794245-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | 08P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 75340 pcs |
| Datablad | 794245 |
| Produk Foto | 794245-1.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| reeks | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Ry Spacing | 0.163" (4.14mm) |
| steek | 0.163" (4.14mm) |
| verpakking | Bulk |
| Ander name | 794245-1-ND A114449 |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 8 |
| nota | Contacts Not Included |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Latch Lock |
| gedetailleerde beskrywing | 8 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Kontak Tipe | Male or Female |
| Kontakbeëindiging | Crimp |
| Connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 75340-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 794245-1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
794236-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HEADER PIN VERT 4POS TIN - Op voorraad:
99538
- Deel#:
794231-3 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN SOCKET 16-20AWG GOLD CRIMP - Op voorraad:
174017
- Deel#:
794239-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG HOUSING 3POS IN-LING - Op voorraad:
141026
- Deel#:
794249-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
10P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
51002
- Deel#:
79425-106HLF - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
312367
- Deel#:
794246-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
08P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
64094
- Deel#:
794241-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN HOUS PLUG MATE-N-LOK 4CIRC - Op voorraad:
92218
- Deel#:
794243-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
06P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
121956
- Deel#:
794244-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
06P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
119900
- Deel#:
794240-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
03P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
122590
- Deel#:
794238-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
02P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
96316
- Deel#:
794237-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG HOUSING 2POS MINI-UMNL - Op voorraad:
184362
- Deel#:
79425-110HLF - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
165126
- Deel#:
794242-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
04P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
69939
