794259-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794259-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794259-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 794259-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | 16P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.44 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 794259-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | 16P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 77916 pcs |
| Datablad | 794259 |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| reeks | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Ry Spacing | 0.163" (4.14mm) |
| steek | 0.163" (4.14mm) |
| verpakking | Bulk |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 16 |
| nota | Contacts Not Included |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Latch Lock |
| gedetailleerde beskrywing | 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Kontak Tipe | Male or Female |
| Kontakbeëindiging | Crimp |
| Connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 77916-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 794259-1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
794257-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
15P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
5816
- Deel#:
794250-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN RCPT/CAP 10POS DL FREE HANG - Op voorraad:
4804
- Deel#:
794267-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
24P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
42731
- Deel#:
794252-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
12P MINI UMNL2 CAP HSG DBLROW - Op voorraad:
5244
- Deel#:
794253-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
12P MINI UMNL2 PLUG HSG MATRIX - Op voorraad:
92274
- Deel#:
794258-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
15P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
5258
- Deel#:
794262-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
18P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
52194
- Deel#:
794270-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN WIRE SEAL 2POS UMNL BLUE - Op voorraad:
370119
- Deel#:
794273-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN INTERFACE SEAL 4POS UMNL - Op voorraad:
207341
- Deel#:
794271-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN INTERFACE SEAL 3POS UMNL - Op voorraad:
184890
- Deel#:
79425-506H - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
205768
- Deel#:
794263-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
20P MINI UMNL2 PLUG HSG UL94V2 - Op voorraad:
40137
- Deel#:
794260-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
16P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
95576
- Deel#:
794272-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN WIRE SEAL 3POS UMNL BLUE - Op voorraad:
201086
- Deel#:
794264-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
20P MINI UMNL2 CAP HSG UL94V2 - Op voorraad:
40811
- Deel#:
794269-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN INTERFACE SEAL 2POS UMNL - Op voorraad:
315039
- Deel#:
79425-610H - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
167003

