79425-416HLF
Amphenol Commercial (Amphenol ICC)
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 79425-416HLF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 79425-416HLF met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 79425-416HLF |
|---|---|
| vervaardiger | Amphenol FCI |
| beskrywing | HEADER BERGSTIK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 79425-416HLF |
|---|---|
| vervaardiger | Amphenol FCI |
| beskrywing | HEADER BERGSTIK |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 5155 pcs |
| Datablad | Bergstik II Hdr SR Drawing |
| Produk Foto | 79425-416HLF.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| Spanningsgradering | - |
| beëindiging | Solder |
| styl | Board to Board |
| afscherming | Unshrouded |
| reeks | BERGSTIK® II |
| Ry Spacing - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Paring | 0.100" (2.54mm) |
| verpakking | Bulk |
| Algehele kontaklengte | 0.410" (10.41mm) |
| Werkstemperatuur | - |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies gelaai | All |
| Aantal posisies | 16 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal Ontvlambaarheid Beoordeling | UL94 V-0 |
| Gemengde Stapelhoogte | - |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Isolasiemateriaal | - |
| Isolasie Hoogte | 0.100" (2.54mm) |
| Isolasie Kleur | Black |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Push-Pull |
| gedetailleerde beskrywing | Connector Header Through Hole 16 position 0.100" (2.54mm) |
| Huidige beoordeling | - |
| Kontak Tipe | Male Pin |
| Kontak vorm | Square |
| Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kontaklengte - Pos | 0.120" (3.05mm) |
| Kontak Lengte - Paring | 0.190" (4.83mm) |
| Kontak Voltooi Dikte - Pos | - |
| Kontak Voltooi Dikte - Paring | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontak Voltooi - Pos | Tin |
| Kontak Voltooi - Paring | Tin |
| Connector Type | Header |
| aansoeke | - |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Amphenol FCI-reeks elektroniese komponente. Ons het 5155-stukke Amphenol FCI 79425-416HLF in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
79425-172HLF - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
BERGSTIK II .100" DR STRAIGHT - Op voorraad:
4923
- Deel#:
79425-408HLF - vervaardigers:
Amphenol FCI - beskrywing:
HEADER BERGSTIK - Op voorraad:
411999
