ETSA240375UD-P6P-SZ
CUI, Inc.
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop ETSA240375UD-P6P-SZ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop ETSA240375UD-P6P-SZ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | ETSA240375UD-P6P-SZ |
|---|---|
| vervaardiger | CUI, Inc. |
| beskrywing | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | ETSA240375UD-P6P-SZ |
|---|---|
| vervaardiger | CUI, Inc. |
| beskrywing | AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4460 pcs |
| Datablad | ETSA Series, 90W UD |
| kategorie | Power Supplies - Eksterne / Interne (Off-Board) |
| gewig | - |
| Spanning - Uitset | 24V |
| Spanning - Inset | 90 ~ 264 VAC |
| Grootte / Dimensie | 5.88" L x 2.46" W x 1.32" H (149.4mm x 62.4mm x 33.5mm) |
| reeks | ETSA-UD (90W) |
| Streek benut | International |
| Krag (Watts) | 90W |
| polarisasie | Positive Center |
| Output Connector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 40°C |
| Nee laai kragverbruik | 500mW (Max) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Invoer Tipe | Cord (Sold Separately) |
| Input Connector | IEC 320-C8 |
| vorm | Desktop (Class II) |
| doeltreffendheid | Level V |
| gedetailleerde beskrywing | 24V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input |
| Huidige - Uitgawe (Maksimum) | 3.75A |
| Snoer Lengte | 39.4" (1.00m) |
| goedkeurings | CE, cULus, GS, PSE |
| aansoeke | ITE (Commercial) |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle CUI, Inc.-reeks elektroniese komponente. Ons het 4460-stukke CUI, Inc. ETSA240375UD-P6P-SZ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
ETSA240270UC-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4151
- Deel#:
ETSA240375UDC-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Op voorraad:
5579
- Deel#:
ETSA360278U-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 100W - Op voorraad:
5324
- Deel#:
ETSA240270UC-P6P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4133
- Deel#:
ETSA240270UD-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
5995
- Deel#:
ETSA240270UC-P6RP-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4581
- Deel#:
ETSA240625U-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W - Op voorraad:
1429
- Deel#:
ETSA240375UD-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Op voorraad:
5641
- Deel#:
ETSA240375UDC-P6P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Op voorraad:
5757
- Deel#:
ETSA240375UD2-P6P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Op voorraad:
4846
- Deel#:
ETSA240270UDC-P6P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4771
- Deel#:
ETSA240417UC-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W - Op voorraad:
1594
- Deel#:
ETSA360278UC-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 100W - Op voorraad:
1241
- Deel#:
ETSA240270UDC-P5RP-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4294
- Deel#:
ETSA240270UC-P5RP-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4694
- Deel#:
ETSA240270UDC-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4317
- Deel#:
ETSA240625UC-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W - Op voorraad:
1423
- Deel#:
ETSA240270UDC-P6RP-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W - Op voorraad:
4865
- Deel#:
ETSA240375UD2-P5P-SZ - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W - Op voorraad:
4149
- Deel#:
ETSA240417U-P51-WP - vervaardigers:
CUI, Inc. - beskrywing:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 100W - Op voorraad:
4314

