NJG1544HC3-TE1#
JRC Corporation / NJRC
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NJG1544HC3-TE1# met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop NJG1544HC3-TE1# met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | NJG1544HC3-TE1# |
|---|---|
| vervaardiger | JRC Corporation / NJRC |
| beskrywing | IC MMIC SWITCH ANTENNA 2X2 10USB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 3000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.337 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | NJG1544HC3-TE1# |
|---|---|
| vervaardiger | JRC Corporation / NJRC |
| beskrywing | IC MMIC SWITCH ANTENNA 2X2 10USB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 66882 pcs |
| Datablad | NJG1544HC3 |
| kategorie | RF / IF en RFID |
| Spanning - Voorsiening | 2.5 V ~ 5.5 V |
| topologie | Reflective |
| Toetsfrekwensie | 2.5GHz |
| Verskaffer toestel pakket | 10-USB-C3 (2x1.5) |
| reeks | - |
| RF Tipe | 802.11b/g |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 10-WFDFN Exposed Pad |
| P1dB | 28dBm |
| Ander name | NJG#1544HC3-TE1 NJG#1544HC3-TE1-ND |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| isolasie | 23dB |
| Insertion Loss | 0.5dB |
| impedansie | 50 Ohm |
| IIP3 | - |
| Frekwensiereeks | DC ~ 2.5GHz |
| Kenmerke | - |
| gedetailleerde beskrywing | RF Switch IC 802.11b/g SPDT 2.5GHz 50 Ohm 10-USB-C3 (2x1.5) |
| kring | SPDT |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle JRC Corporation / NJRC-reeks elektroniese komponente. Ons het 66882-stukke JRC Corporation / NJRC NJG1544HC3-TE1# in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
NJG1522KB2-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT FLP6 - Op voorraad:
4120
- Deel#:
NJG1512V-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 14-SSOP - Op voorraad:
4329
- Deel#:
NJG1506R-TE2# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 8-VSP - Op voorraad:
79826
- Deel#:
NJG1544HC3-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH ANTENNA 2X2 10USB - Op voorraad:
6034
- Deel#:
NJG1507R-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 8-VSP - Op voorraad:
4142
- Deel#:
NJG1617K11-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH LAN DPDT QFN12 - Op voorraad:
4212
- Deel#:
NJG1522KB2-TE1# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT FLP6 - Op voorraad:
81782
- Deel#:
NJG1532KB2-TE2 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT FLP6 - Op voorraad:
85555
- Deel#:
NJG1519KC1-TE3# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SP4T FLP10 - Op voorraad:
70775
- Deel#:
NJG1524APC1-TE1# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH DPDT FFP16 - Op voorraad:
4204
- Deel#:
NJG1506R-TE2 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 8-VSP - Op voorraad:
73283
- Deel#:
NJG1602HE3-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH DPDT USB12 - Op voorraad:
84107
- Deel#:
NJG1516R-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 8-VSP - Op voorraad:
71737
- Deel#:
NJG1519KC1-TE3 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SP4T FLP10 - Op voorraad:
5013
- Deel#:
NJG1524APC1-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH DPDT FFP16 - Op voorraad:
4659
- Deel#:
NJG1617HE3-TE1 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH LAN DPDT USB12 - Op voorraad:
76360
- Deel#:
NJG1528KC1-TE3# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH DPDT FLP10 - Op voorraad:
49389
- Deel#:
NJG1617K11-TE1# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH LAN DPDT QFN12 - Op voorraad:
79348
- Deel#:
NJG1512V-TE1# - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH SPDT 14-SSOP - Op voorraad:
66713
- Deel#:
NJG1528KC1-TE3 - vervaardigers:
JRC Corporation / NJRC - beskrywing:
IC MMIC SWITCH DPDT FLP10 - Op voorraad:
50350

