MAX15059AATE+
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX15059AATE+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX15059AATE+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX15059AATE+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC REG CONV APD APPS 16TQFN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX15059AATE+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC REG CONV APD APPS 16TQFN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4797 pcs |
| Datablad | MAX15059Part Numbering System |
| Produk Foto | MAX15059AATE+.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanning - Uitset | 3.3 V ~ 76 V |
| Spanning - Inset | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Verskaffer toestel pakket | 16-TQFN (3x3) |
| reeks | - |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | - Converter/Current Monitor, APD Bias Applications Voltage Regulator IC 1 Output 16-TQFN (3x3) |
| Basiskomponentnommer | MAX15059 |
| aansoeke | Converter/Current Monitor, APD Bias Applications |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 4797-stukke Maxim Integrated MAX15059AATE+ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX15053EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
BOARD EVAL FOR MAX15053 - Op voorraad:
2473
- Deel#:
MAX15053EWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 9WLP - Op voorraad:
62427
- Deel#:
MAX15061ATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC BOOST CONV/CURR MON 16-TQFN - Op voorraad:
5673
- Deel#:
MAX15059BETE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16TQFN - Op voorraad:
19832
- Deel#:
MAX15059AATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16TQFN - Op voorraad:
30093
- Deel#:
MAX15061ATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC BOOST CONV/CURR MON 16-TQFN - Op voorraad:
4703
- Deel#:
MAX15059EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX15059 - Op voorraad:
927
- Deel#:
MAX15050EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT MAX15050 - Op voorraad:
6021
- Deel#:
MAX15059BATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16TQFN - Op voorraad:
5179
- Deel#:
MAX15059AETE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16WQFP - Op voorraad:
20319
- Deel#:
MAX15051EWE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 16WLP - Op voorraad:
33398
- Deel#:
MAX15058EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT STEP-DOWN 3A MAX15058 - Op voorraad:
1092
- Deel#:
MAX15059BETE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16TQFN - Op voorraad:
50113
- Deel#:
MAX15059AETE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16WQFP - Op voorraad:
54209
- Deel#:
MAX15050EWE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 4A SYNC 16WLP - Op voorraad:
36982
- Deel#:
MAX15053AEWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 9WLP - Op voorraad:
5851
- Deel#:
MAX15054AUT+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC MOSFET DVR HIGH SIDE SOT-23-6 - Op voorraad:
104311
- Deel#:
MAX15059BATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV APD APPS 16TQFN - Op voorraad:
52270
- Deel#:
MAX15049EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX15049 - Op voorraad:
700
- Deel#:
MAX15058EWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 3A SYNC 9WLP - Op voorraad:
26184
