MAX17511GTL+
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX17511GTL+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX17511GTL+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX17511GTL+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC CTLR FOR IMVP7 CPU/GRAPH TQFN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $4.82 | $4.579 | $3.215 | $3.104 | ||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX17511GTL+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC CTLR FOR IMVP7 CPU/GRAPH TQFN |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 10196 pcs |
| Datablad | MAX17411, 17511Part Numbering System |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanning - Uitset | 0.25 V ~ 1.52 V |
| Spanning - Inset | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Verskaffer toestel pakket | 40-TQFN EP |
| reeks | Quick-PWM™ |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 105°C |
| Aantal uitgange | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Quick-PWM™ Controller, Intel IMVP-7, VR12™ Voltage Regulator IC 2 Output 40-TQFN EP |
| Basiskomponentnommer | MAX17511 |
| aansoeke | Controller, Intel IMVP-7, VR12™ |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 10196-stukke Maxim Integrated MAX17511GTL+ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX17509EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT 16V DUAL 3A MAX17509 - Op voorraad:
1371
- Deel#:
MAX17510ATB+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG DDR LOW VOLTAGE 10-TDFN - Op voorraad:
32226
- Deel#:
MAX17510ATB/V+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG DDR LV 10TDFN - Op voorraad:
23330
- Deel#:
MAX17521EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX17521 - Op voorraad:
4961
- Deel#:
MAX17509ATJ+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 3A DL 32TQFN - Op voorraad:
34406
- Deel#:
MAX17507ETJ+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRIPLE REGULATOR PMBUS INTERFACE - Op voorraad:
5562
- Deel#:
MAX17506ATP+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
5A, 60V, SYNHCRONOUS BUCK REGULA - Op voorraad:
26902
- Deel#:
MAX17506ATP+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 5A SYNC 20TQFN - Op voorraad:
23409
- Deel#:
MAX17505SATP+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
1.7A, 60V SYNCHRONOUS BUCK REGUL - Op voorraad:
53899
- Deel#:
MAX17521ATG+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BCK ADJ 1A DL SYNC 24TQFN - Op voorraad:
25522
- Deel#:
MAX17515ELI+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV BUCK 5A 28LGA - Op voorraad:
23460
- Deel#:
MAX17521ATG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BCK ADJ 1A DL SYNC 24TQFN - Op voorraad:
32637
- Deel#:
MAX17523ATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
ADJUSTABLE OVERVOLTAGE AND OVERC - Op voorraad:
50083
- Deel#:
MAX17515ELI+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CONV BUCK 5A 28LGA - Op voorraad:
27347
- Deel#:
MAX17511GTL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CTLR FOR IMVP7 CPU/GRAPH TQFN - Op voorraad:
18330
- Deel#:
MAX17509ATJ+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK ADJ 3A DL 32TQFN - Op voorraad:
32595
- Deel#:
MAX17523ATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC ADJ OVER V/I PROTC 16TQFN - Op voorraad:
49702
- Deel#:
MAX17521EVKITA# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX17521 - Op voorraad:
3103
- Deel#:
MAX17515EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL BOARD FOR MAX17515 - Op voorraad:
1974
- Deel#:
MAX17509DEMBD# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
DEMO BOARD 16V DUAL MAX17509 - Op voorraad:
4606

