MAX2601ESA+T
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX2601ESA+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX2601ESA+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX2601ESA+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.965 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX2601ESA+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 38307 pcs |
| Datablad | MAX2601/02 |
| kategorie | Diskrete Halfgeleier Produkte |
| Spanning - Versamelaar Emitter Breakdown (Max) | 15V |
| Transistor Type | NPN |
| Verskaffer toestel pakket | 8-SOIC-EP |
| reeks | - |
| Krag - Maks | 6.4W |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Werkstemperatuur | 150°C (TJ) |
| Ruis Figuur (dB Tik @ f) | 3.3dB @ 836MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| wins | 11.6dB |
| Frekwensie - Oorgang | 1GHz |
| gedetailleerde beskrywing | RF Transistor NPN 15V 1.2A 1GHz 6.4W Surface Mount 8-SOIC-EP |
| GS Huidige Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 100 @ 250mA, 3V |
| Huidige - Versamelaar (Ic) (Maksimum) | 1.2A |
| Basiskomponentnommer | MAX2601 |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 38307-stukke Maxim Integrated MAX2601ESA+T in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX25K200D - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25.2K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
8676
- Deel#:
MAX2602EVKIT - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT MAX2601, MAX2602 - Op voorraad:
5654
- Deel#:
MAX2602ESA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
35639
- Deel#:
MAX2602EVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT MAX2602 (3.6V, 1W RF PO - Op voorraad:
273
- Deel#:
MAX25K100B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25.1K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
7541
- Deel#:
MAX2605EVKIT - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT - Op voorraad:
606
- Deel#:
MAX2602ESA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
34491
- Deel#:
MAX25R000F - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25 OHM 1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
9122
- Deel#:
MAX2601ESA - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC TRANS 3.6V 1W RF PWR 8-SOIC - Op voorraad:
3967
- Deel#:
MAX2602ESA-T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
5042
- Deel#:
MAX2605EUT-T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Op voorraad:
4141
- Deel#:
MAX25K000B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
8796
- Deel#:
MAX25K350B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25.35K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
9257
- Deel#:
MAX25K500D - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25.5K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
9863
- Deel#:
MAX2601ESA-T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
5818
- Deel#:
MAX25K800D - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 25.8K OHM 0.5% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
9423
- Deel#:
MAX2599AEVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
KIT EVAL FOR MAX2599 - Op voorraad:
3969
- Deel#:
MAX2601ESA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
31274
- Deel#:
MAX2605EUT+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC VCO IF W/DIFF OUT SOT23-6 - Op voorraad:
82739
- Deel#:
MAX2602ESA - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
TRANS RF NPN 900MHZ 15V 8SOIC - Op voorraad:
5068

