MAX5086EVKIT+
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX5086EVKIT+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX5086EVKIT+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX5086EVKIT+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | EVAL KIT MAX5086 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX5086EVKIT+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | EVAL KIT MAX5086 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4835 pcs |
| Datablad | MAX5086 Evaluation Kit |
| kategorie | Ontwikkelingsrade, Kits, Programmeerders |
| Spanning - Uitset | 3.3V or 5V |
| Spanning - Inset | 6.5 V ~ 45 V |
| Gebruik IC / Deel | MAX5086 |
| Voorsien Inhoud | Board(s) |
| reeks | - |
| Reguleerder Tipe | Positive Fixed and Adjustable |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | MAX5086 1 - Single Channels per IC Positive Fixed and Adjustable Linear Voltage Regulator Evaluation Board |
| Huidige - Uitset | 250mA |
| Kanale per IC | 1 - Single |
| Raadstipe | Fully Populated |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 4835-stukke Maxim Integrated MAX5086EVKIT+ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX5086AATE/V+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
52295
- Deel#:
MAX5086AATE/V+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
46972
- Deel#:
MAX5087AATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
57229
- Deel#:
MAX5087AATN+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 56TQFN - Op voorraad:
5332
- Deel#:
MAX5087BATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
73236
- Deel#:
MAX5087BATE/V+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
44201
- Deel#:
MAX5086AATN+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 56TQFN - Op voorraad:
4013
- Deel#:
MAX5086AATN+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 56TQFN - Op voorraad:
4704
- Deel#:
MAX5086BATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
49470
- Deel#:
MAX5084ATT+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 200MA 6TDFN - Op voorraad:
66004
- Deel#:
MAX5086AATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
47141
- Deel#:
MAX5086AATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
54002
- Deel#:
MAX5087BATN+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 56TQFN - Op voorraad:
5561
- Deel#:
MAX5087AATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
68707
- Deel#:
MAX5087BATN+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 56TQFN - Op voorraad:
4025
- Deel#:
MAX5087AATN+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 56TQFN - Op voorraad:
4035
- Deel#:
MAX5085ATT+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 200MA 6TDFN - Op voorraad:
59170
- Deel#:
MAX5086BATE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 250MA 16TQFN - Op voorraad:
57168
- Deel#:
MAX5087BATE/V+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
38324
- Deel#:
MAX5087BATE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LIN POS ADJ 400MA 16TQFN - Op voorraad:
57303

