MAX720CSE+T
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX720CSE+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX720CSE+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX720CSE+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC REG PWR SUPPLY 16-SOIC |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 2500 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.281 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX720CSE+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC REG PWR SUPPLY 16-SOIC |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 14323 pcs |
| Datablad | MAX717-721 Eval KitPart Numbering System |
| Produk Foto | MAX720CSE+T.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanning - Uitset | 3.3V, 5V, 12V |
| Spanning - Inset | 0.9 V ~ 5.5 V, 7 V ~ 20 V Unregulated |
| Verskaffer toestel pakket | 16-SO |
| reeks | - |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Werkstemperatuur | 0°C ~ 70°C |
| Aantal uitgange | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | - Converter, Palmtop Computer Voltage Regulator IC 2 Output 16-SO |
| Basiskomponentnommer | MAX720 |
| aansoeke | Converter, Palmtop Computer |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 14323-stukke Maxim Integrated MAX720CSE+T in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX714CPE - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC BATT FASTCHRG NICD/NIMH 16DIP - Op voorraad:
4530
- Deel#:
MAX715CNG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC POWER SUPPLY 24DIP - Op voorraad:
5229
- Deel#:
MAX7219ENG - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISPLAY 7SEG 24DIP - Op voorraad:
5127
- Deel#:
MAX719CSE - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PS REG FLASH MEMORY 16-SOIC - Op voorraad:
5488
- Deel#:
MAX71K300B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 71.3K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
6776
- Deel#:
MAX7219CWG - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISP 8DGT 24-SOIC - Op voorraad:
4032
- Deel#:
MAX7219CNG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISPLAY 8DGT 24DIP - Op voorraad:
15550
- Deel#:
MAX7219EWG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC LED DISPLAY DVR 8DGT 24-SOIC - Op voorraad:
16152
- Deel#:
MAX7219CNG - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISPLAY 8DGT 24DIP - Op voorraad:
4069
- Deel#:
MAX7219CWG-T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISPL 7SEG 24SOIC - Op voorraad:
4188
- Deel#:
MAX7219ENG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISPLAY 7SEG 24DIP - Op voorraad:
15247
- Deel#:
MAX7219EWG+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRVR DSPLY LED 8DIG 24SOIC - Op voorraad:
16981
- Deel#:
MAX713ESE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CNTRLR NICD/NIMH 16SOIC - Op voorraad:
20910
- Deel#:
MAX717CSE - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PS REG FLASH MEM CMOS 16-SOIC - Op voorraad:
15327
- Deel#:
MAX7219CWG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRIVER LED DISP 8DGT 24-SOIC - Op voorraad:
17823
- Deel#:
MAX720CSE - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PS REG FLASH MEM CMOS 16-SOIC - Op voorraad:
17060
- Deel#:
MAX720CSE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG PWR SUPPLY 16-SOIC - Op voorraad:
9331
- Deel#:
MAX718CSE - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PS REG FLASH MEM CMOS 16-SOIC - Op voorraad:
16672
- Deel#:
MAX71K000B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 71K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
6719
- Deel#:
MAX7219CWG+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRVR DSPLY LED 8DIG 24SOIC - Op voorraad:
16939
