MAX77752BETL+
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX77752BETL+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX77752BETL+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX77752BETL+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | MULTI-CHANNEL INTEGRATED POWER M |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 240 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.575 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX77752BETL+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | MULTI-CHANNEL INTEGRATED POWER M |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 66059 pcs |
| Datablad | MAX77752 Programmers GuideMAX77752 Datasheet |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanning - Uitset | 0.8 V ~ 3.975 V |
| Spanning - Inset | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Verskaffer toestel pakket | 40-TQFN-EP (5x5) |
| reeks | - |
| verpakking | Tube |
| Pakket / saak | 40-WFQFN Exposed Pad |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | Vendor Undefined |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | - Power Management - Hand-Held Devices Voltage Regulator IC 6 Output 40-TQFN-EP (5x5) |
| aansoeke | Power Management - Hand-Held Devices |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 66059-stukke Maxim Integrated MAX77752BETL+ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX77752BETL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
MULTI-CHANNEL INTEGRATED POWER M - Op voorraad:
56987
- Deel#:
MAX77734CENP+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC LI+ CHARGER LDO PMIC 20WLP - Op voorraad:
5251
- Deel#:
MAX776CSA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK-BOOST 8SOIC - Op voorraad:
37486
- Deel#:
MAX77756AEWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
WIDE INPUT VOLTAGE BUCK - Op voorraad:
90228
- Deel#:
MAX776ESA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK-BOOST 8SOIC - Op voorraad:
23641
- Deel#:
MAX77752AETL+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG 3-BUCK/LDO/2-SW-CNTR 40TQ - Op voorraad:
54848
- Deel#:
MAX77756EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX77756 BUCK REG - Op voorraad:
1131
- Deel#:
MAX77801ETP+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
HIGH-EFFICIENCY BUCK-BOOST REGUL - Op voorraad:
39043
- Deel#:
MAX77756BEWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK 3.3V 0.5A 15WLP - Op voorraad:
90332
- Deel#:
MAX77756DEWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
WIDE INPUT VOLTAGE BUCK - Op voorraad:
75786
- Deel#:
MAX77756BEWL+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG BUCK 3.3V 0.5A 15WLP - Op voorraad:
63612
- Deel#:
MAX77756CEWL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
WIDE INPUT VOLTAGE BUCK - Op voorraad:
79833
- Deel#:
MAX77714EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL PMIC MAX77714 - Op voorraad:
1175
- Deel#:
MAX776ESA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK-BOOST 8SOIC - Op voorraad:
26606
- Deel#:
MAX77734EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL MAX77734 PMIC LI+ - Op voorraad:
1037
- Deel#:
MAX77752EVKIT# - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL BOARD FOR MAX77752 - Op voorraad:
804
- Deel#:
MAX77734CENP+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC LI+ CHARGER LDO PMIC 20WLP - Op voorraad:
4942
- Deel#:
MAX77801ETP+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
HIGH-EFFICIENCY BUCK-BOOST REGUL - Op voorraad:
44788
- Deel#:
MAX77714EWC+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PMIC 13-REG 8-GPIO 70WLP - Op voorraad:
5673
- Deel#:
MAX77752AETL+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
MULTI-CHANNEL INTEGRATED POWER M - Op voorraad:
62582

