MAX8526EVKIT+
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX8526EVKIT+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX8526EVKIT+ met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX8526EVKIT+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | KIT EVAL FOR MAX8526 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.497 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX8526EVKIT+ |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | KIT EVAL FOR MAX8526 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 3405 pcs |
| Datablad | MAX8526 Eval KitMAX8526-28 |
| kategorie | Ontwikkelingsrade, Kits, Programmeerders |
| Spanning - Uitset | 1.2V |
| Spanning - Inset | 1.43 V ~ 3.6 V |
| Gebruik IC / Deel | MAX8526 |
| Voorsien Inhoud | Board(s) |
| reeks | - |
| Reguleerder Tipe | Positive Adjustable |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | MAX8526 1 - Single Channels per IC Positive Adjustable Linear Voltage Regulator Evaluation Board |
| Huidige - Uitset | 2A |
| Kanale per IC | 1 - Single |
| Raadstipe | Fully Populated |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 3405-stukke Maxim Integrated MAX8526EVKIT+ in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX8526EUD+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
52180
- Deel#:
MAX8529EEG+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Op voorraad:
26468
- Deel#:
MAX852ESA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Op voorraad:
5962
- Deel#:
MAX8523EEE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Op voorraad:
4808
- Deel#:
MAX8527EUD+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
32656
- Deel#:
MAX852ESA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG SWTCHD CAP INV 5MA 8SOIC - Op voorraad:
4577
- Deel#:
MAX8521EWX+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRVR PWR TEC 36-WLP - Op voorraad:
16424
- Deel#:
MAX8525EEI+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Op voorraad:
5638
- Deel#:
MAX8523EEE+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK 16QSOP - Op voorraad:
87259
- Deel#:
MAX8527EUD/V+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
5343
- Deel#:
MAX8527EUD+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
37260
- Deel#:
MAX8525EVKIT - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
EVAL KIT FOR MAX8525 - Op voorraad:
5413
- Deel#:
MAX8524EEI+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK 28QSOP - Op voorraad:
4511
- Deel#:
MAX8528EUD+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
39109
- Deel#:
MAX8526EUD+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
34027
- Deel#:
MAX8521ETP+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Op voorraad:
10826
- Deel#:
MAX8528EUD+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR POS ADJ 2A 14TSSOP - Op voorraad:
43002
- Deel#:
MAX8521ETP+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DRVR PWR TEC 20-TQFN - Op voorraad:
12896
- Deel#:
MAX8530EBTJJ+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG LINEAR 2.85V/2.85V 6UCSP - Op voorraad:
73270
- Deel#:
MAX8529EEG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC REG CTRLR BUCK/BCK-BST 24QSOP - Op voorraad:
27853

