MAX8805WEWEEE+T
Maxim Integrated
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX8805WEWEEE+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop MAX8805WEWEEE+T met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | MAX8805WEWEEE+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC PWM STEP-DN CONV 650MA 16-WLP |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | MAX8805WEWEEE+T |
|---|---|
| vervaardiger | Maxim Integrated |
| beskrywing | IC PWM STEP-DN CONV 650MA 16-WLP |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4081 pcs |
| Datablad | MAX8805W-ZPart Numbering System |
| Produk Foto | MAX8805WEWEEE+T.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanning - Uitset | 0.4 V ~ 5.5 V |
| Spanning - Inset | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Verskaffer toestel pakket | 16-WLP (2x2) |
| reeks | - |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | 16-UFBGA, WLCSP |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgange | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | - Converter, WCDMA PA Power Voltage Regulator IC 1 Output 16-WLP (2x2) |
| Basiskomponentnommer | MAX8805 |
| aansoeke | Converter, WCDMA PA Power |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Maxim Integrated-reeks elektroniese komponente. Ons het 4081-stukke Maxim Integrated MAX8805WEWEEE+T in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
MAX8805YEWEBG+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC POWER MANAGEMENT - Op voorraad:
5655
- Deel#:
MAX8804YETA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC USB/AC ADP CHARGER 8-TDFN - Op voorraad:
61945
- Deel#:
MAX87K800B - vervaardigers:
Vishay Precision Group - beskrywing:
RES 87.8K OHM 0.1% 0.3W RADIAL - Op voorraad:
7458
- Deel#:
MAX8805YEWEAA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP - Op voorraad:
5587
- Deel#:
MAX8804WETA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC DUAL-IN ADPTR CHRGR 8TDFN - Op voorraad:
64737
- Deel#:
MAX8804VETA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC USB/AC ADP CHARGER 8TDFN - Op voorraad:
5319
- Deel#:
MAX8805WEWEAA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC POWER MANAGEMENT - Op voorraad:
4811
- Deel#:
MAX8805ZEWEAD+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC POWER MANAGEMENT - Op voorraad:
5869
- Deel#:
MAX8804ZEVKIT+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
KIT EVAL FOR MAX8804 - Op voorraad:
4044
- Deel#:
MAX8805YEWEBG+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PWM STEP-DN CONV 600MA 16-WLP - Op voorraad:
5103
- Deel#:
MAX8805ZEWEAA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP - Op voorraad:
6006
- Deel#:
MAX8805XEWEAC+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PWM STEP-DN CONV 650MA 16-WLP - Op voorraad:
5591
- Deel#:
MAX8805WEWEAA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PWM STEP-DN CONV 650MA 16-WLP - Op voorraad:
3986
- Deel#:
MAX8805ZEWEAD+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP - Op voorraad:
4981
- Deel#:
MAX8805YEWEEE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC CONV STP-DN PWM 600MA 16WLP - Op voorraad:
3964
- Deel#:
MAX8804ZETA+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC USB/AC ADP CHARGER 8-TDFN - Op voorraad:
56107
- Deel#:
MAX8805ZEWEAA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC POWER MANAGEMENT - Op voorraad:
4444
- Deel#:
MAX8804ZETA+ - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC USB/AC ADP CHARGER 8-TDFN - Op voorraad:
49552
- Deel#:
MAX8805XEWEEE+T - vervaardigers:
Maxim Integrated - beskrywing:
IC PWM STEP-DN CONV 650MA 16-WLP - Op voorraad:
5949
