73038
Pomona Electronics
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 73038 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 73038 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 73038 |
|---|---|
| vervaardiger | Pomona Electronics |
| beskrywing | CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PCB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | Get a quote | ||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
Product parameter
| Onderdeel nommer | 73038 |
|---|---|
| vervaardiger | Pomona Electronics |
| beskrywing | CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PCB |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 4037 pcs |
| Produk Foto | 73038.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| Spanningsgradering | 170V |
| Skildbeëindiging | Solder |
| reeks | - |
| verpakking | Bulk |
| Ander name | 3095009 3095009-ND |
| Werkstemperatuur | -65°C ~ 165°C |
| Aantal hawe | 1 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mounting Feature | - |
| Paringsiklusse | 500 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Insertion Loss | - |
| Ingress Protection | - |
| sluit | - |
| impedansie | 50 Ohm |
| Behuising Kleur | Gold |
| Frekwensie - Maks | 6GHz |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Snap-On |
| Dielektriese Materiaal | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| gedetailleerde beskrywing | MMCX Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Through Hole Solder |
| Kontakbeëindiging | Solder |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Connector Style | MMCX |
| Sentrum Kontak Plating | Gold |
| Sentrum Kontak Materiaal | Phosphor Bronze |
| Kabelgroep | - |
| Liggaamsmateriaal | Brass |
| Body Finish | Gold |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Pomona Electronics-reeks elektroniese komponente. Ons het 4037-stukke Pomona Electronics 73038 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
73031 ROYAL BLU 1"X150' - vervaardigers:
3M - beskrywing:
SCOTCHCAL STRIPING TAPE - Op voorraad:
1272
- Deel#:
7303J11ZGE22 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
4401
- Deel#:
730312003 - vervaardigers:
Lumberg Automation - beskrywing:
GSSA 300-6 GRAY GASKET - Op voorraad:
63520
- Deel#:
73033 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
4699
- Deel#:
7303J11ZBE22 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 0.4VA 20V - Op voorraad:
5349
- Deel#:
730314003 - vervaardigers:
Belden's Hirschmann - beskrywing:
FLAT GASKET FOR GDS SERIES - Op voorraad:
193623
- Deel#:
73035 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX PLUG STR 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
4053
- Deel#:
73030006260 - vervaardigers:
HARTING - beskrywing:
CONTACT H.D. SOCKET - Op voorraad:
2448
- Deel#:
7303J11Z3QE22 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
4398
- Deel#:
7303J19ZQE22 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
4486
- Deel#:
73032 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
5010
- Deel#:
73034 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX PLUG STR 50 OHM PUSH - Op voorraad:
4113
- Deel#:
73037 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM SOLDER - Op voorraad:
11558
- Deel#:
730365004 - vervaardigers:
Lumberg Automation - beskrywing:
GSSNA 300-6 ECO GRAY BROWN - Op voorraad:
61468
- Deel#:
7303J11Z3QE32 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
5004
- Deel#:
7303J11ZQE22 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
5576
- Deel#:
73039 - vervaardigers:
Pomona Electronics - beskrywing:
CONN MMCX JACK STR 50 OHM PCB - Op voorraad:
10773
- Deel#:
7303J10ZGE2 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
7174
- Deel#:
7303J10ZQE2 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
4834
- Deel#:
7303J10WQE1 - vervaardigers:
C&K - beskrywing:
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V - Op voorraad:
5295
