S-812C48AUA-C3CT2U
SII Semiconductor Corporation
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop S-812C48AUA-C3CT2U met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop S-812C48AUA-C3CT2U met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | S-812C48AUA-C3CT2U |
|---|---|
| vervaardiger | SII Semiconductor Corporation |
| beskrywing | IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT89-3 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.142 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | S-812C48AUA-C3CT2U |
|---|---|
| vervaardiger | SII Semiconductor Corporation |
| beskrywing | IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT89-3 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 145779 pcs |
| Datablad | S-812C Series |
| Produk Foto | S-812C48AUA-C3CT2U.jpg |
| kategorie | Geïntegreerde stroombane (IC's) |
| Spanningsuitval (Maksimum) | 0.27V @ 10mA |
| Spanning - Uitset (Min / Vaste) | 4.8V |
| Spanning - Uitgawe (Max) | - |
| Spanning - Inset (Max) | 16V |
| Verskaffer toestel pakket | SOT-89-3 |
| reeks | S-812C |
| Beskermingseienskappe | - |
| verpakking | Tape & Reel (TR) |
| Pakket / saak | TO-243AA |
| PSRR | - |
| Uitgawe Tipe | Fixed |
| Output Configuration | Positive |
| Werkstemperatuur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal regulateurs | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| gedetailleerde beskrywing | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.8V 65mA SOT-89-3 |
| Huidige - Voorsiening (Maksimum) | 2.1µA |
| Huidige - Quiescent (Iq) | 500nA |
| Huidige - Uitset | 65mA |
| Beheer funksies | - |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle SII Semiconductor Corporation-reeks elektroniese komponente. Ons het 145779-stukke SII Semiconductor Corporation S-812C48AUA-C3CT2U in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
S-812C49AUA-C3DT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.9V 65MA SOT89-3 - Op voorraad:
139630
- Deel#:
S-812C47AY-B2-U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
109099
- Deel#:
S-812C48BPI-C5CTFU - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SNT6A - Op voorraad:
189314
- Deel#:
S-812C47BMC-C5BT2U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
165994
- Deel#:
S-812C48AY-Z2-U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
173657
- Deel#:
S-812C48AY-B2-U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
117761
- Deel#:
S-812C48BPI-C5CTFG - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SNT6A - Op voorraad:
4178
- Deel#:
S-812C47BPI-C5BTFU - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA SNT6A - Op voorraad:
190316
- Deel#:
S-812C47AY-Z2-U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
168331
- Deel#:
S-812C49AMC-C3DT2U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.9V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
179044
- Deel#:
S-812C47BPI-C5BTFG - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA SNT6A - Op voorraad:
4141
- Deel#:
S-812C48AUA-C3CT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT89-3 - Op voorraad:
157598
- Deel#:
S-812C48BMC-C5CT2U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
168180
- Deel#:
S-812C48AMC-C3CT2U - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
163451
- Deel#:
S-812C47BMC-C5BT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
156728
- Deel#:
S-812C48AY-B-G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
4065
- Deel#:
S-812C48AMC-C3CT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
175275
- Deel#:
S-812C48BMC-C5CT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.8V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
170322
- Deel#:
S-812C49AMC-C3DT2G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.9V 65MA SOT23-5 - Op voorraad:
181754
- Deel#:
S-812C47AY-B-G - vervaardigers:
SII Semiconductor Corporation - beskrywing:
IC REG LINEAR 4.7V 65MA TO92-3 - Op voorraad:
4183
