794198-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794198-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794198-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 794198-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.797 | $0.724 | $0.68 | $0.65 | $0.621 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.561 | $0.517 | $0.443 | $0.414 | ||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 794198-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 76313 pcs |
| Datablad | 794198 Drawing |
| Produk Foto | 794198-1-001.jpg , 794198-1-002.jpg , 794198-1-003.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| reeks | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Ry Spacing | 0.163" (4.14mm) |
| steek | 0.163" (4.14mm) |
| verpakking | Bulk |
| Ander name | 7941981 A25711 |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 12 |
| nota | Contacts Not Included |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Latch Lock |
| gedetailleerde beskrywing | 12 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.163" (4.14mm) |
| Kontak Tipe | Male or Female |
| Kontakbeëindiging | Crimp |
| Connector Type | Plug |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 76313-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 794198-1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
794190-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
111429
- Deel#:
794205-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83288
- Deel#:
794203-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
82486
- Deel#:
794194-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
74211
- Deel#:
794199-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
85087
- Deel#:
794196-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
79722
- Deel#:
794208-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
71917
- Deel#:
794188-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
137228
- Deel#:
794204-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76478
- Deel#:
794189-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 4POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
120627
- Deel#:
794206-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
49450
- Deel#:
794192-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
57946
- Deel#:
794191-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 6POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
80476
- Deel#:
794193-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
89907
- Deel#:
794201-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
58948
- Deel#:
794197-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
61709
- Deel#:
794200-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83276
- Deel#:
794207-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
87525
- Deel#:
794202-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
78500
- Deel#:
794195-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
84724
