794203-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794203-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop 794203-1 met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | 794203-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.695 | $0.632 | $0.593 | $0.567 | $0.542 | |
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
| $0.49 | $0.451 | $0.387 | $0.361 | ||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | 794203-1 |
|---|---|
| vervaardiger | Agastat Relays / TE Connectivity |
| beskrywing | CONN CAP 14POS MINI UNIV-MATE 2 |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 82486 pcs |
| Datablad | 794203 |
| Produk Foto | 794203-1-001.jpg , 794203-1-002.jpg , 794203-1-003.jpg |
| kategorie | Skakelaars, verbindings |
| reeks | Mini-Universal MATE-N-LOK II |
| Ry Spacing | 0.163" (4.14mm) |
| steek | 0.163" (4.14mm) |
| verpakking | Bulk |
| Ander name | 7942031 A25713 |
| Aantal rye | 2 |
| Aantal posisies | 14 |
| nota | Contacts Not Included |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Kenmerke | - |
| Bevestigingstipe | Locking Ramp |
| gedetailleerde beskrywing | 14 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.163" (4.14mm) |
| Kontak Tipe | Male or Female |
| Kontakbeëindiging | Crimp |
| Connector Type | Receptacle |
| Kleur | Natural |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Agastat Relays / TE Connectivity-reeks elektroniese komponente. Ons het 82486-stukke Agastat Relays / TE Connectivity 794203-1 in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
794208-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
71917
- Deel#:
794196-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
79722
- Deel#:
794204-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76478
- Deel#:
794207-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
87525
- Deel#:
794194-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
74211
- Deel#:
794212-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
64080
- Deel#:
794200-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83276
- Deel#:
794198-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
76313
- Deel#:
794205-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 15POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
83288
- Deel#:
794197-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 10POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
61709
- Deel#:
794211-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
55543
- Deel#:
794206-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 16POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
49450
- Deel#:
794201-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
58948
- Deel#:
794202-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 14POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
78500
- Deel#:
794213-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 22POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
49222
- Deel#:
794195-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 9POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
84724
- Deel#:
794199-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 12POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
85087
- Deel#:
794210-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN PLUG 20POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
66992
- Deel#:
794193-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 8POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
89907
- Deel#:
794209-1 - vervaardigers:
Agastat Relays / TE Connectivity - beskrywing:
CONN CAP 18POS MINI UNIV-MATE 2 - Op voorraad:
60493
