OD4010-12HB01A
Orion Fans
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HB01A met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HB01A met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | OD4010-12HB01A |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $4.461 | $4.248 | $3.982 | |||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $3.531 | $3.318 | $3.252 | |||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | OD4010-12HB01A |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 9388 pcs |
| Datablad | AC,DC Part Number GuideOrion Fan CatalogOD4010 Series DatasheetCircuit Diagrams |
| Produk Foto | OD4010-12HB01A.jpg |
| kategorie | Aanhangers, Termiese Bestuur |
| wydte | 10.50mm |
| gewig | - |
| Spanningsbereik | 7 ~ 14VDC |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| beëindiging | 3 Wire Leads |
| Statiese druk | 0.100 in H2O (24.9 Pa) |
| Grootte / Dimensie | Square - 40mm L x 40mm H |
| reeks | OD4010 |
| RPM | 6000 RPM |
| Ander name | 1053-1204 OD4010-12HB01AX OD401012HB01A |
| Werkstemperatuur | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| geraas | 25.0 dB |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - raam | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaal - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Leeftyd @ Temp. | 60000 Hrs @ 45°C |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Speed Sensor (Tach) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Huidige beoordeling | 0.090A |
| Bearing Type | Ball |
| goedkeurings | cURus, TUV |
| Lugvloei | 7.0 CFM (0.196m³/min) |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Orion Fans-reeks elektroniese komponente. Ons het 9388-stukke Orion Fans OD4010-12HB01A in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
OD4010-05MS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
9850
- Deel#:
OD4010-05MB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
13198
- Deel#:
OD4010-05MS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
16571
- Deel#:
OD4010-12HHS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11108
- Deel#:
OD4010-12HB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10320
- Deel#:
OD4010-12HHSS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13996
- Deel#:
OD4010-05MSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
25545
- Deel#:
OD4010-12HHB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
14482
- Deel#:
OD4010-12HHS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13655
- Deel#:
OD4010-12HB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
12975
- Deel#:
OD4010-12HHB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
8829
- Deel#:
OD4010-05MB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
8919
- Deel#:
OD4010-12HHSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15467
- Deel#:
OD4010-05MB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
10987
- Deel#:
OD4010-12HHS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11315
- Deel#:
OD4010-12HHB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10819
- Deel#:
OD4010-05LSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
14462
- Deel#:
OD4010-12HHSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
21657
- Deel#:
OD4010-05MSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
15225
- Deel#:
OD4010-05MS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
10507
