OD4010-12HHSS
Orion Fans
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HHSS met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HHSS met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | OD4010-12HHSS |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 520 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.374 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | OD4010-12HHSS |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 21657 pcs |
| Datablad | AC,DC Part Number GuideOD4010 Series DatasheetOrion Fan Catalog |
| Produk Foto | OD4010-12HHSS.jpg |
| kategorie | Aanhangers, Termiese Bestuur |
| wydte | 10.50mm |
| gewig | - |
| Spanningsbereik | 7 ~ 14VDC |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| beëindiging | 2 Wire Leads |
| Statiese druk | - |
| Grootte / Dimensie | Square - 40mm L x 40mm H |
| reeks | OD4010 |
| RPM | - |
| Ander name | OD4010-12HHSSX OD401012HHSS |
| Werkstemperatuur | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| geraas | - |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - raam | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaal - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Leeftyd @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Huidige beoordeling | - |
| Bearing Type | Sealed Sleeve |
| goedkeurings | cURus, TUV |
| Lugvloei | - |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Orion Fans-reeks elektroniese komponente. Ons het 21657-stukke Orion Fans OD4010-12HHSS in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
OD4010-12HHB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
8829
- Deel#:
OD4010-12HB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
9388
- Deel#:
OD4010-12HS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15681
- Deel#:
OD4010-12HS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
9528
- Deel#:
OD4010-12HHS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11108
- Deel#:
OD4010-12HHB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10819
- Deel#:
OD4010-12HHSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15467
- Deel#:
OD4010-12HB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
12975
- Deel#:
OD4010-12HSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
17865
- Deel#:
OD4010-12HSS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
14438
- Deel#:
OD4010-12HHS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13655
- Deel#:
OD4010-12HSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
25850
- Deel#:
OD4010-12HB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10320
- Deel#:
OD4010-12HS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11885
- Deel#:
OD4010-12HHSS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13996
- Deel#:
OD4010-12LB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
8735
- Deel#:
OD4010-12LB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
14012
- Deel#:
OD4010-05MSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 5VDC WIRE - Op voorraad:
15225
- Deel#:
OD4010-12HHS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11315
- Deel#:
OD4010-12HHB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
14482
