OD4010-12HSS01A
Orion Fans
Beelde is slegs vir verwysing.
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HSS01A met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Sien produkspesifikasies vir produkinligting.
Koop OD4010-12HSS01A met vertroue van Components-Store.com, 1 jaar waarborg
Vra om 'n kwotasie
| Onderdeel nommer | OD4010-12HSS01A |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Verwysingsprys (in Amerikaanse dollars) | 520 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.24 | |||||
- Produk parameter
- Verwante Produkte
- Verwante nuus
- Datablad
Product parameter
| Onderdeel nommer | OD4010-12HSS01A |
|---|---|
| vervaardiger | Orion Fans |
| beskrywing | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Loodvry / RoHS voldoen |
| Hoeveelheid Beskikbaar | 14438 pcs |
| Datablad | AC,DC Part Number GuideOD4010 Series DatasheetOrion Fan CatalogCircuit Diagrams |
| Produk Foto | OD4010-12HSS01A.jpg |
| kategorie | Aanhangers, Termiese Bestuur |
| wydte | 10.50mm |
| gewig | - |
| Spanningsbereik | 7 ~ 14VDC |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| beëindiging | 3 Wire Leads |
| Statiese druk | 0.100 in H2O (24.9 Pa) |
| Grootte / Dimensie | Square - 40mm L x 40mm H |
| reeks | OD4010 |
| RPM | 6000 RPM |
| Ander name | OD4010-12HSS01AX OD401012HSS01A |
| Werkstemperatuur | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| geraas | 25.0 dB |
| Voggevoeligheidsvlak (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - raam | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiaal - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Leeftyd @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| Lei Vrye Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Kenmerke | Speed Sensor (Tach) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Huidige beoordeling | 0.090A |
| Bearing Type | Sealed Sleeve |
| goedkeurings | cURus, TUV |
| Lugvloei | 7.0 CFM (0.196m³/min) |
Components-Store.com is 'n betroubare kousverspreider van elektroniese komponente. Ons spesialiseer in alle Orion Fans-reeks elektroniese komponente. Ons het 14438-stukke Orion Fans OD4010-12HSS01A in voorraad wat nou beskikbaar is. Versoek 'n kwotasie van elektroniese komponente verspreider by Components-Store.com, ons verkope span sal binne 24 uur kontak met u opneem.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Verwante Produkte
- Deel#:
OD4010-12LB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
8735
- Deel#:
OD4010-12LLS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10879
- Deel#:
OD4010-12HHS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11108
- Deel#:
OD4010-12LLSS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15508
- Deel#:
OD4010-12HS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15681
- Deel#:
OD4010-12HHSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
15467
- Deel#:
OD4010-12LLS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
16371
- Deel#:
OD4010-12LLB01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
9197
- Deel#:
OD4010-12HS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11885
- Deel#:
OD4010-12HHSS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13996
- Deel#:
OD4010-12LB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
14012
- Deel#:
OD4010-12HSS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
17865
- Deel#:
OD4010-12HHSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
21657
- Deel#:
OD4010-12HHS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
13655
- Deel#:
OD4010-12HS02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
9528
- Deel#:
OD4010-12HSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
25850
- Deel#:
OD4010-12LLSS - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
25209
- Deel#:
OD4010-12LB02A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
10373
- Deel#:
OD4010-12LLB - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
12492
- Deel#:
OD4010-12HHS01A - vervaardigers:
Orion Fans - beskrywing:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - Op voorraad:
11315
